20 let na českém trhu

Obchodně-technický zástupce

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste komunikativní, máte technické nadání, chuť pracovat a neustále se zlepšovat?
Pro posílení týmu předního výrobce a prodejce stínící techniky a garážových vrat hledáme šikovného a technicky zdatného kolegu pro komunikaci a technické poradenství stávajícím i novým klientům.

Hlavní náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů
-Technické poradenství zákazníkům (zaměření rolet a vrat)
- Příjem a potvrzování objednávek
- Tvorba cenových nabídek
- Oslovení nových zákazníků
-Zázemí menší silné firmy
- Přátelský, rodinný kolektiv
- Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
- Po zaučení možnost firemního vozu i pro soukromé účely
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vzdělání technického nebo stavebního směru
- Technické myšlení, schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu neustále se učit a zlepšovat
- Zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu výhodou
- Spolehlivost a samostatnost, časová flexibilita
- ŘP sk. B
- Znalost PC (MS Excel)
- Ochotu cestovat (Praha a okolí, Střední Čechy)

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531