20 let na českém trhu

Různé pozice v moderní výrobě, růst mzdy, bonusy

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zájem pracovat v moderním, fajn prostředí ve firmě, která je významným dodavatelem dílů pro automobilový průmysl? Chcete mít široké možnosti kariérního růstu a spoustu lákavých benefitů? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovné kolegy do výroby! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup možný ihned!

Náplň práce:
Lakýrník:
- lakování rozpouštědlovými barvovými systémy velkoplošných plastových dílů pro automobilový průmysl
Brusič:
- broušení plastových dílů; příprava dílů po lakování

Místo výkonu práce: Zlín
- velmi zajímavou, rostoucí mzdu dle praxe a šikovnosti
- roční a měsíční prémie
- odměny za doporučení nových pracovníků až 30.000 Kč
- široké možnosti kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravování
- nadstandardní ochranné pomůcky
- Flexi Passy
- firemní akce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, samostatnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 5:45-13:45, odpolední 13:45-21:45, noční 21:45-5:45, po-pá)

Mám zájem o Různé pozice v moderní výrobě, růst mzdy, bonusy

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019