20 let na českém trhu

Zručná posila ve výrobě, až 40.000 Kč/m, fajn bonusy

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a zajímavou práci v čisté výrobě s volnými víkendy a s nástupem přímo do kmene firmy? Chcete mít zajímavou mzdu dle praxe a šikovnosti a spoustu dalších benefitů, jako je příspěvek na dopravu, bonusové volno, apod.? Přijmeme šikovné kolegy/ně do výrobní společnosti zabývající se zejména výrobou respirátorů. Nástup možný ihned. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

A co bude Vaším úkolem?

-seřizování a nastavování výrobních strojů
-správa výrobních zakázek v informačním systému
-řízení malého týmu
-práce s terminálem

Místo výkonu práce: Zlín
-Zajímavou mzdu dle praxe a šikovnosti
-Nástup přímo do kmene firmy (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
-mimořádné odměny
-příspěvek na dovolenou
-příspěvek na dopravu podle dojezdové vzdálenosti
-stravenky 100 Kč/den
-bonusové volno
-příplatky nad rámec zákona
-příspěvek na životní pojištění
-flexi Passy na volnočasové aktivity
-práci v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí
-firemní společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
-Ochotu pracovat v třísměnném provozu (5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45)
-Alespoň malou zkušenost v oblasti seřizování strojů
-Technické myšlení
Mám zájem o Zručná posila ve výrobě, až 40.000 Kč/m, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019