20 let na českém trhu

Samostatná účetní

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme do týmu finančního oddělení zkušeného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici účetní. Pokud máte středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost účetní a daňové legislativy a minimálně 5 let praxe na stejné či obdobné pozici, jste to právě vy koho hledáme.

Hlavní náplň práce:
- Evidence majetku (včetně zařazování, vyřazování a odpisů), inventury
- Příprava k přiznání k DPH, KH a souhrnné hlášení
- Spolupráce na měsíční a roční uzávěrce
- Směna peněz na bankovním účtu, schvalování plateb
- Daň silniční, tvorba přiznání a platba záloh
- Vydané faktury-vystavování
- Evidence a platba úvěrů a leasing
- Sklady měsíční uzávěrky, spotřeba, likvidace, prodej materiálu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu 200Kč/měsíc
- Příspěvek na stravování
- Flexibilní pracovní doba (pevná část prac. doby 9-15h, ráno a odpoledne pružný)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Praxi na podobné pozici min. 5 let, ve výrobní společnosti výhodou
- Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
- Znalost podvojného účetnictví a podnikové ekonomiky podmínkou
- Znalost MS Office
- Aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou
- Znalost vykazování dle IFRS a legislativy
- Pečlivost, odpovědnost, flexibilitu, ochotu k vyššímu pracovnímu nasazení

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531