20 let na českém trhu

Obchodník - TOP firma v oboru, mnoho benefitů

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významnou českou společnost působící v oblasti velkoobchodního a maloobchodního prodeje elektromateriálu hledáme zkušeného Obchodníka pro oblast Praha. Hledáme někoho, kdo je ochotný se neustále zlepšovat a učit se novým věcem.

Hlavní náplň práce:
- Péče o stávající klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých obchodních vztahů
- Samostatné řešení a zpracování obchodních případů
- Pravidelné reportování prodejních výsledků
- Monitoring
- Spolupráce s technickým oddělením na zpracování nabídek a objednávek
- Motivující finanční ohodnocení
- Práci pro stabilní českou společnost, která se neustále rozvíjí
- Možnost profesního růstu
- Notebook, mobilní telefon, automobil (i pro soukromé účely)
- Interní vzdělávací programy a školení
- 5 týdnů dovolené po roce u firmy
- Kurzy anglického jazyka
- Slevy na firemní produkty
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání technického směru výhodou
- Maximální nasazení, pro-aktivní a energický přístup, samostatnost
- Obchodní zkušenosti min. 2 roky
- Aktivní řidič
Kontaktní formulář
Mám zájem o Obchodník - TOP firma v oboru, mnoho benefitů

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531