20 let na českém trhu

Skladník/ce s VZV, až 26.200 Kč, volné víkendy

Místo práce:
Ostrava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní práci s volnými víkendy a fajn benefity? Máte už nějaké zkušenosti ze skladu, s řízením vysokozdvižného vozíku? Pak nás neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn kolektivu skladníků! Nástup je v případě šikovnosti možný přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Nástup je možný ihned!

A co bude Vaším úkolem?:
- příjem a zaskladňování zboží ve skladu
- řízení VZV
- údržba čistoty na pracovišti

Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky

- zajímavou mzdu dle praxe, až 26.200 Kč s příplatky
- 5 týdnů dovolené
- stravenky 90Kč/den
- vánoční odměny
- benefity Cafeterie 5 000 Kč/rok
- pojištění na škody způsobené při výkonu povolání
- příspěvky na penzijní a životní pojištění
- firemní a týmové akce
- volné víkendy
- práci v čistém prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík (nutný)
- fyzickou zdatnost
- praxe s řízením VZV
- ochota pracovat v třísměnném provozu: ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00
Kontaktní formulář
Mám zájem o Skladník/ce s VZV, až 26.200 Kč, volné víkendy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka
Telefon:
731 682 279