20 let na českém trhu

Různé řemeslné a výrobní pozice, až 34 000 Kč/měs

Místo práce:
Hulín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a jste manuálně zručný? Chcete mít možnost vysokého výdělku až 35.000 Kč, 13.plat, penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Hledáme šikovné zámečníky, brusiče, nebo i operátory do výroby, dle domluvy. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost). Nepožadujeme žádnou praxi, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný i přímo do kmenového stavu společnosti. nabízíme i možnost zajištění ubytování s příspěvkem 4500 Kč.

Náplň práce:
- mechanická práce s nářadím
- obsluha vertikální brusky
- rovnání materiálu
- práce na strojních pilách