20 let na českém trhu

Skladník/ce, údržba ve fajn výrobě, 1 směna, bonusy

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, nenáročnou práci na jednu směnu? Chcete mít volné víkendy, zajímavé bonusy a možnost výdělku až 40 000 Kč? Přidejte se do fajn týmu firmy, která vyrábí tělovou kosmetiku a prací prášky. Hledáme šikovné skladníky/ce, údržbáře. míchače a další pracovníky/ce do výroby.

Náplň práce (skladník):
- obsluha VZV

Náplň práce (ostatní pozice):
- údržba strojů, míchání směsí

Místo výkonu práce: Lanžhot

- základní mzda až 25 000 Kč + bonusy, dle šikovnosti výdělek až 40 000 Kč
- práci jen na jednu směnu 7 - 15:30, popř. 6 -14:30
- volné víkendy
- stravenky 100 Kč/den
- výrobky zdarma
- firemní akce, pobyty
- u některých pozic možnost využívání firemního vozu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost
- praxe s VZV (skladník)
Mám zájem o Skladník/ce, údržba ve fajn výrobě, 1 směna, bonusy

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019