20 let na českém trhu

Procesní inženýr

Místo práce:
Sokolov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme do týmu zkušené kolegy na pozici Procesní inženýr do předsériové i sériové výroby. Pokud máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením a koordinací činností spojených s náběhem nové výroby, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- Řízení a koordinace činností spojených s náběhem nové výroby
- Definování parametrů technologických postupů
- Optimalizovat výkon výrobních linek a kontrola výrobních postupů
- Zastřešení technické dokumentace
- Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
- Měsíční prémie a odměny za nadstandardní výkony
- 13. plat
- Možnost profesního růstu
- Pracovní doba 37,5/týden
- 2 dny dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Vzdělávací kurzy/školení dle Vašich potřeb
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti z obdobné pozice min 3 roky
- Komunikativní znalost AJ
- Zkušenosti s industrializací nových produktů a s plánováním layoutů výhodou
- Znalost MS Office, SAP výhodou

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531