20 let na českém trhu

Inženýr kvality s AJ-stabilní práce,zajímavé benefity

Místo práce:
Sokolov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme do týmu zkušené kolegy na pozici Inženýr kvality do předsériové i sériové výroby. Pokud se orientujete v systémech jakosti, máte zkušenosti s interními audity a nebojíte se komunikace se zákazníky, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za kvalitu na nových projektech v předsériové fázi
- Koordinace činností projektu
- Komunikace se zákazníkem, odpovědnost za řešení požadavků a reklamací zákazníka (8D)
- Spolupráce při procesních auditech
- Spolupráce při změnách výrobku nebo procesu
- Analýza vad a návrh nápravných opatření
- Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
- Měsíční prémie a odměny za nadstandardní výkony
- Pracovní doba 37,5/týden
- 2 dny dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Vánoční bonus
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro/strojní)
- Zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
- Dobrá znalost práce s PC - MS Office, SAP výhodou
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Znalost systému jakosti dle ISO 9001 a nástrojů kvality
- Zkušenosti s interními audity a znalost analytických metod
- Znalost čtení výkresů
- Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
Mám zájem o Inženýr kvality s AJ-stabilní práce,zajímavé benefity

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531