20 let na českém trhu

Fajn práce skladníka - jen 1 směna, až 30 000 Kč/m

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme spolehlivé pracovníky do skladu, kteří již mají zkušenosti z obdobné pozice. Posilte tým skladníků a získejte tak stabilní zaměstnání.
Pracujte jen na jednu směnu od pondělí do pátku a mějte tak čas na vaše volnočasové aktivity o víkendu.
Zašlete nám Váš životopis. Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Klecany (bezproblémová doprava z metra Kobylisy cca 15 minut)

Náplň práce:
- příjem a balení zboží
- práce s VZV
- základní administrativa
- stabilní zaměstnání
- zajímavou mzdu
- volné víkendy
- práci v nové hale
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat na denní směnu (8:00 - 16:00)
- spolehlivost
Mám zájem o Fajn práce skladníka - jen 1 směna, až 30 000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924