20 let na českém trhu

Fajn práce pro milovníky aut, nástupní bonus 20000 Kč

Místo práce:
Holešov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Chcete mít možnost vysokého výdělku, 13. a 14. plat a nástupní bonus 20.000 Kč? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Hledáme šikovné pracovníky/ce na výrobu plášťů na pneumatiky. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nepožadujeme žádnou praxi ani předchozí zkušenosti, vše Vás rádi naučíme. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Místo výkonu práce: Otrokovice (zajištěné svozy zdarma ze Zlína)
- mzdu po zapracování až 34 000 Kč/měs. (základ + nadstandardní příplatky za směnnost + prémie)
- 13. a 14. plat (95 % průměrné mzdy)
- nástupní bonus 20 000 Kč
- zdarma svozovou dopravu ze Zlína
- příspěvek na stravu, zajištění obědů přímo v areálu pracoviště
- 5 týdnů dovolené
- Flexipassy na volnočasové aktivity
- poskytnutí pracovních pomůcek
- nové zázemí pro zaměstnance (nová výrobní hala, šatny)
- parkování zdarma v areálu firmy
- pravidelný výplatní termín
- směny přesně dány dle dlouhodobého rozpisu (vždy až 4 dny volno v kuse)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat ve směnném provozu včetně nočních směn
Mám zájem o Fajn práce pro milovníky aut, nástupní bonus 20000 Kč

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019