20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě - mnoho benefitů

Místo práce:
Dvůr Králové nad Labem
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme zručné pracovníky/ce, kteří chtějí získat stabilní zaměstnání ve výrobě a nevadí jim fyzicky náročnější práce. Získejte stabilní zaměstnání a k tomu mnoho benefitů (dotované stravování, sleva na výrobky, možnost podílet se na rozvoji firmy a mnoho dalšího.)
Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? zašlete nám Váš životopis. Nástup možný ihned

Výkon práce: Dvůr Králové nad Labem

Náplň práce:
- dodržování správné výrobní praxe
- plnění uložených úkolů
- dodržování kvality práce
- přátelské prostředí stabilní české společnosti
- možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
- možnost seberealizace
- dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
- možnost příspěvku na penzijní spoření
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- manuální zručnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě - mnoho benefitů

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924