20 let na českém trhu

Předák do výroby - až 30 000 Kč/m + volné víkendy

Místo práce:
Dvůr Králové nad Labem
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Patří mezi vaše silné stránky pracovitost a spolehlivost? Hledáme vhodného kandidáta, který povede celý proces výroby a bude zodpovědný i za svěřené pracovníky. Využijete své dosavadní zkušenosti na dané pozici? Chcete pracovat od pondělí do pátku ve směnném provozu a mít tak volné víkendy na vaše záliby?
Zašlete nám Váš životopis. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:
- zodpovědnost za proces výroby
- vedení pracovníků ve výrobě
- dodržování správné výrobní praxe
- přátelské prostředí stabilní české společnosti
- možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
- možnost seberealizace
- dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
- možnost příspěvku na penzijní spoření
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOŠ/SOU vzdělání
- ochotu pracovat se směnným provozem
- spolehlivost a zodpovědnost
Mám zájem o Předák do výroby - až 30 000 Kč/m + volné víkendy

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924