20 let na českém trhu

Head of Production - Výrobní manažer

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
50 000 - 80 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme aktivního, samostatného, asertivního a zodpovědného člověka, který se nebojí nových projektů i každodenní rutiny.

Náplň práce:
- zodpovědnost za plnění termínů zakázek, plánu výroby a její plynulý a efektivní chod
- vedení a motivaci kolegů ve výrobě (6 přímých podřízených mistrů)
- samostatné řešení technologických a personálních procesů ve výrobě
- pravidelné sledování a vyhodnocování výkonů, plánů a kvality, reporting
- zefektivňování a optimalizaci výrobních procesů
- spolupráci s odděleními napříč společností

- dlouhodobá perspektiva v prestižní společnosti
- možnost seberealizace a zavedení svých znalostí a zkušeností
- zajímavé pracovní úkoly s vysokou mírou vlastní odpovědnosti
- atraktivní systém odměňování (zahrnuje individuální výkon i výkon celé firmy)
- pružnou pracovní dobu
- auto i pro soukromé účely
- několik vzdělávacích programů
- řadu standardních benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti s vedením výroby
- znalosti z oblasti štíhlé výroby jsou výhodou
- systémové a koncepční myšlení, komunikační, prezentační a organizační schopnosti
- střední znalost AJ
- ŘP B
Kontaktní formulář
Mám zájem o Head of Production - Výrobní manažer

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313