20 let na českém trhu

Koordinátor dovozu, komunikace s dodavateli v Číně

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme komunikativní a týmovou osobnost pro komunikaci s dodavateli/výrobci v Číně. Nutná je velmi dobrá komunikativní znalost angličtiny.

Náplň práce:
- komunikace v AJ především s čínskými dodavateli
- koordinace dovozu a podobně
- 2x za rok cesta do Číny na 2x 14 dní
- několikrát za rok účast na veletrzích

- zajímavé finanční ohodnocení
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání s možností kariérního růstu
- stabilitu a firemní jistoty
- řadu benefitů - flexi prac. dobu, sick days, příspěvky, spoření, sport vyžití, atd.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velmi dobré vyjadřovací a písemné dovednosti i v angličtině
- zkušenosti na podobné pozici (organizace/komunikace)
- obchodního ducha
- ideálně VŠ ekonomického směru
- ŘP.B
- MS Office
Mám zájem o Koordinátor dovozu, komunikace s dodavateli v Číně

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313