20 let na českém trhu

KOORDINÁTOR SAP PROCESŮ - AUTOMATIZACE

Místo práce:
Most
Platové ohodnocení:
50 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte dobré analytické myšlení? Hledáte nové výzvy? Máte zkušenosti se SAPem, ideálně s finančními moduly? Umíte komunikativně AJ?

Náplň práce:
- nastavování procesů v SAPu se zaměřením na robotizaci finančních/účetních procesů
- definice, koordinace, vývoj, nastavování projektu

- velice dobrý plat s řadou příplatků a bonusů
- služební auto i k soukromým účelům
- flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
- další prohlubování vašich znalostí formou tematických školení a kurzů
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce
- 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. a 14. plat, penzijní a životní pojištění, kafeterii, atd.
- zajímavou, smysluplnou a rozmanitou práci, dobré pracovní prostředí, stabilní a přátelský kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- znalost prostředí SAP
- AJ na velice dobré komunikativní úrovni
- schopnost týmové spolupráce
- analytické myšlení, pečlivost
- výhodou je znalost UiPath (jestli ne, zajistíme školení)
Kontaktní formulář
Mám zájem o KOORDINÁTOR SAP PROCESŮ - AUTOMATIZACE

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313