20 let na českém trhu

Obchodní manažer

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro úspěšnou společnost působící v oblasti kosmetiky hledáme do týmu zkušeného Obchodního manažera s prokazatelnou praxí s řízením obchodního týmu. Hledáme někoho, kdo má obchodního ducha, reprezentativní vystupování, pozitivní myšlení, skvělé komunikační schopnosti, je systematický a je zaměřen na výsledek. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny pro efektivní komunikaci se zahraničními partnery.

Náplň práce:
- Vedení, rozvoj a motivace obchodního týmu
- Péče o klíčové klienty a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Spoluvytváření obchodní strategie s ohledem na potřeby zákazníků a konkurenci
- Tvorba cenových či promo nabídek
- Práce pro prémiové značky a zázemí stabilní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení - základní plat plus bonusový systém
- Účast na mezinárodních školeních
- Služební vozidlo
- Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, slevy na firemní produkty
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Samostatnost, důslednost a systematičnost, zaměření na výsledek
- Vedení týmu – prokazatelné zkušenosti, týmový hráč
- Obchodní cítění a vyjednávací schopnosti, podpora rozvoje podnikání zákazníků
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Velmi dobrou znalost anglického jazyka
- Odolnost vůči stresu, časová flexibilita/ochota cestovat
- Nadšení pro beauty branži

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531