20 let na českém trhu

Školitel/ka pro úspěšnou kosmetickou značku

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
45 000 - 50 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Je Vaší vášní pleťová kosmetika a všechno kolem ní? Orientujete se a baví Vás online formy komunikace? Chcete vzdělávat a budovat prémiovou značku? Máte kosmetickou zkušenost a obchodního ducha?

Pro českou rychle rostoucí společnost hledáme do týmu Školitele/ku pro úspěšnou kosmetickou značku. Na této pozici budete mít možnost uplatnit své zkušenosti, rozvíjet lidi a podílet se na budování značky na českém a slovenském trhu.

Náplň práce:
- Vedení školení kosmetiček o ošetřeních, produktech a technologiích, jejich použití v offline i online prostředí
- Příprava školicích materiálů ve spolupráci s centrálou v zahraničí
- Praktická i teoretická školení kosmetiček
- Tvorba vzdělávacích videí pro kosmetičky i koncové zákazníky, online školení
- Správa interní facebookové skupiny pro kosmetičky pracující se značkou
- Uvedení nových produktů a ošetření na trh
- Práci pro prémiovou značku a zázemí stabilní společnosti
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Bonusový systém
- Možnost profesního a osobního rozvoje
- Výjezdy do zahraničí (jakmile situace dovolí)
- 5 týdnů dovolené, případná práce z domova a produkty pro osobní potřebu
- Slevy na produkty firmy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Kosmetické vzdělání (nejlépe SOŠ kosmetická nebo min. kosmetický kurz)
- Perfektní znalost AJ – budete překládat materiály a účastnit se online školení v angličtině
- Alespoň 3 roky praxe kosmetičky nebo školitele pleťové kosmetiky, nejlépe zkušenost na
podobné pozici
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Samostatnost a spolehlivost
- Pečlivý a proaktivní přístup k práci
- Přirozená autorita
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
Kontaktní formulář
Mám zájem o Školitel/ka pro úspěšnou kosmetickou značku

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531