20 let na českém trhu

Elektronik/Elektrotechnik - super výzva i pro juniory

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme člověka milujícího elektroniku a elektrotechniku. Člověka, který si doma vyrobí například zesilovač, nebo spraví telku nebo opraví cokoliv do čeho "teče proud".
Člověka, který hledá nové výzvy, je zvídavý a chce pracovat v oboru který je zároveň jeho koníčkem. Hledáme jak úplného juniora/čerstvého absolventa
tak člověka s řadou zkušeností.

Náplň práce:
- analýza, testování a zkoušení elektronických přístrojů a zařízení
- moderní pracovní prostředí s zajímavými elektronickými produkty
- velmi zajímavou mzdu + prémie a bonusy
- možnost neustálého vzdělávání v oboru
- řadu zaměstnaneckých benefitů jenž nabízí silná a stabilní firma
- přátelskou atmosféru na pracovišti s rozumným a zkušeným šéfem
- program MultiSport
- stravenky
- slevy na firemní produkty
- výhodné tel. tarify pro rodinné příslušníky
- příspěvek na důchodové spoření

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- znalost elektroniky a zkušenost z jakéhokoliv oboru (spotřební elektronika, telefony, PC, sítě, kamery, zabezpečení, atd.)
- vyhlášku 50 - nemusíte ji mít platnou, u nás můžete obnovit
- zájem o další vzdělávání a chuť pracovat v oblasti testování
- systematický/metodický přístup k práci, pečlivost
- dobrou znalost standardních SW (MS Office apod.)
Mám zájem o Elektronik/Elektrotechnik - super výzva i pro juniory

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313