20 let na českém trhu

JUNIOR INTRANET ADMIN - Microsoft - stačí SŠ + AJ

Místo práce:
Most
Platové ohodnocení:
35 000 - 55 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme člověka i s malou zkušeností (juniora) s administrací Intranetu. Jestli máte hlubší znalosti, tím lépe.
Nabízíme další možnost vzdělávání s níže zmíněnými technologiemi.
Důležitá je komunikativní znalost anglického jazyka.

Náplň práce:
- administrace DMS na Microsoft platformě
- analýza a optimalizace firemních
- konfigurace systémů ECM

- nástupní plat mezi 35 - 55 tisíci dle zkušeností
- skvělý kolektiv, rozumného šéfa a přátelskou atmosféru
- dlouhodobou perspektivu zaměstnání
- technologický koučing zkušenými kolegy
- flexibilní pracovní dobu
- Home Office
- pravidelné technologické kurzy, školení
- dovolená 5 týdnů, stravenky, penzijní a životní pojištění, Kafetérii atd. atd.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- chuť učit se novým věcem a zájem o prohlubování znalostí
- zkušenosti s administrací v Microsoft technologiích
- MS Office je nutností
- komunikativnost je důležitá
- angličtina na komunikativní úrovni je důležitá jakbysmet
- chuť do práce rozhodující :)
Mám zájem o JUNIOR INTRANET ADMIN - Microsoft - stačí SŠ + AJ

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313