20 let na českém trhu

Práce pro milovníky aut, až 34.000 Kč/m, platy navíc

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Chcete mít možnost vysokého výdělku, 13. a 14. plat, nástupní bonus 20.000 Kč a spoustu dalších benefitů? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Hledáme šikovné pracovníky na výrobu plášťů na pneumatiky. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nepožadujeme žádnou praxi ani předchozí zkušenosti, vše Vás rádi naučíme. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Místo výkonu práce: Otrokovice (zajištěné svozy zdarma ze Zlína)
- mzdu po zapracování až 34 000 Kč/měs. (základ + nadstandardní příplatky za směnnost + prémie)
- 13. a 14. plat (95 % průměrné mzdy)
- nástupní bonus 20 000 Kč
- zdarma svozovou dopravu ze Zlína
- příspěvek na stravu, zajištění obědů přímo v areálu pracoviště
- 5 týdnů dovolené
- Flexipassy na volnočasové aktivity
- poskytnutí pracovních pomůcek
- nové zázemí pro zaměstnance (nová výrobní hala, šatny)
- parkování zdarma v areálu firmy
- pravidelný výplatní termín
- směny přesně dány dle dlouhodobého rozpisu (vždy až 4 dny volno v kuse)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat ve směnném provozu včetně nočních směn
Mám zájem o Práce pro milovníky aut, až 34.000 Kč/m, platy navíc

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019