20 let na českém trhu

Konzultant/ka zákaznického servisu s Aj - logistika

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi komunikativní a zároveň rád/a zpracováváš a vyhodnocuješ data? Domluvíš se bez problémů anglicky?
Rozjíždíme nový projekt, a proto hledáme kolegy a kolegyně na výše uvedenou pozici do oddělení mezinárodní distribuce. Hlavní náplní práce je kompletní péče o svěřené klienty. Jedná se o stávající klienty, nemusíš se bát aktivního telemarketingu. Hledáme někoho, komu nedělá problém komunikace, ale zároveň ho baví "hrabat se" v datech. Protože se jedná o mezinárodní distribuci, budeš denně používat angličtinu. Zároveň oceníme základní znalost logistiky a logistické terminologie - nemusíš být expert, ale základní orientace v oboru je u nás nutností. Na zbytek Tě rádi doškolíme. Kromě zajímavé mzdy, která pravidelně narůstá, nabízíme i celou řadu benefitů: stravenky, místo na parkování, multisport kartu, občasný home office apod.

Místo výkonu práce: Praha Nupaky

A co přesně bude náplní Tvé práce?
- Kompletní péče o přidělené klienty (každodenní komunikace) – rozhodně žádný aktivní telemarketing
- Práce se zpětnou vazbou zákazníka, důraz na rozvoj a udržování dobrých vztahů
- Práce s daty - vyhodnocování, zpracování
- Příprava podkladů pro fakturaci
- Reporting vedení společnosti, úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
- práci v úspěšné mezinárodní firmě, která stále roste
- motivační finanční ohodnocení (fixní mzda a pravidelné kvartální bonusy jejichž výši
můžete ovlivnit)
- stravenky, vybavenou kuchyňku s jídelnou
- bonusové volno nad rámec zákonné dovolené
- možnost občasné práce z domova
- reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu
- podporu při zaučení i v průběhu celého pracovního poměru
- čerstvé ovoce a kávu na pracovišti zdarma
- kryté parkoviště pro Váš vůz nebo kolo
- firemní akce, dárky k životním i pracovním výročím
- vzdělávací kurzy a školení
- multisport karta
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- komunikativní znalost Aj (velkou výhodou znalost Nj)
- základní znalost logistiky (terminologie, procesy)
- pro-zákaznický přístup, příjemný projev
- analytické myšlení
- velmi dobrá znalost práce na PC - Excel
- odolnost vůči stresu
Mám zájem o Konzultant/ka zákaznického servisu s Aj - logistika

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159