20 let na českém trhu

Různorodá práce ve výrobě pro všechny, až 33.000 Kč

Místo práce:
Kutná Hora
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderní, mezinárodní výrobní společnosti, kde je možnost zajímavého výdělku až 33.000 Kč? Chcete využívat svozy z Kolína na všechny směny a mít mnoho benefitů? Přidejte se do přátelského, menšího kolektivu firmy, kde není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nejedná se o monotonní, pásovou výrobu. Práce je vhodná pro muže i ženy! Nástup je možný ihned.

A co bude vaším úkolem?
- montáž nárazníků nebo kol
- kontrola kvality

- mzdu až 33.000 Kč (základ 26.600 Kč + bonusová složka, příplatky) dle šikovnosti a praxe
- příplatky dle ZP za noční, přesčasy, svátky..
- 5 týdnů dovolené
- svozovou dopravu z Kolína
- stravenky 130 Kč
- volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
- pracovní oděvy
- sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Mám zájem o Různorodá práce ve výrobě pro všechny, až 33.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503