20 let na českém trhu

Provozně-technický specialista z údržby nebo výroby

Místo práce:
Ústí nad Orlicí
Platové ohodnocení:
35 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme komunikativního a zároveň pečlivého středoškoláka nebo vysokoškoláka s technickými znalostmi.
Vítáme zkušenost například na pozicích: vedoucí nebo mistr údržby nebo výroby, správce strojních zařízení nebo například plynových kotelen, energetických zařízení, teplovodního vytápění, kogeneračních jednotek atd. Nebo technolog pro správu zařízení výroby a podobně.

Náplň práce:
- dohled nad hladkým chodem zařízení
- plánování a realizace oprav
- kontrola a dohled investic
- koordinace dodavatelských firem

- SŠ nebo VŠ strojního nebo elektro zaměření
- proaktivní a pečlivou osobnost
- dobré komunikační dovednosti
- uživatelskou znalost MS Office
- výhodou je znalost SAPu nebo podobného systému - není podmínkou
- výhodou je vyhláška 50 §6 a vyšší - není podmínkou
- ŘP B
- velmi dobré platové podmínky, plat dle zkušeností od 35 do 45 tisíc
- další finanční bonusy, příplatky a prémie
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- smysluplnou a zajímavou práci s možností kariérního růstu
- další vzdělávání formou školení a kurzů
- možnost bezúročné půjčky
- penzijní připojištění
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ŘP B
Mám zájem o Provozně-technický specialista z údržby nebo výroby

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313