20 let na českém trhu

Fajn práce ve výrobě – až 26.500 Kč měsíčně

Místo práce:
Ostrov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nabízíme práci pro muže ve dvousměnném provozu ve firmě, která se specializuje na výrobu kvalitních kancelářských a sanitárních kontejnerů. Jedná se o fyzicky náročnější práci, proto je třeba fyzická zdatnost. Náplň práce obsahuje skládání panelů, práce se sponkovačkou či hřebíkovačkou a finální montáž kontejnerů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky na stravování a až 5 týdnů dovolené.
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- mzda až 26,5 tis. měsíčně (základní mzda + bonusy a prémie)
- příspěvky na stravování (obědy 29 Kč, stravenky 80 Kč)
- 4 týdny dovolené + 5 Free days
- příplatky dle ZP
- pravidelný výplatní termín
- práce v příjemném kolektivu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- chuť pracovat ve 2 směnném provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce ve výrobě – až 26.500 Kč měsíčně

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Karlovy Vary
Telefon:
737 230 696