20 let na českém trhu

MANAŽER ÚDRŽBY -jen ranní, dobrý plat, benefity, auto

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
45 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste-li technicky vzdělaný člověk se zkušenostmi na pozici manažera údržby, je tato pozice určena vám.

Náplň práce:
- vedení týmu údržby
- správa a dohled nad svěřenou technikou
- optimalizace procesů

- nástupní plat v rozpětí 40-60 tisíc (v případě rozsáhlých zkušeností možno i více)
- manažerské odměny a bonusy
- auto i k osobním účelům
- stálá ranní směna
- řadu benefitů - pojištění, stravenky, další vzdělávání, firemní akce
- 25 dní dovolené + Sick Days
- možnost profesního růstu
- stabilní práci v dobrém kolektivu a silné společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost na podobné pozici
- velmi dobré komunikativní, organizační a manažerské dovednosti
- SŠ nebo VŠ ideálně technického zaměření
- ŘP/B
Mám zájem o MANAŽER ÚDRŽBY -jen ranní, dobrý plat, benefity, auto

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313