20 let na českém trhu

Elektorúdržba - skvělá mzda, spousta benefitů

Místo práce:
Litoměřice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte platnou vyhlášku 50? Získejte stabilní práci, která je velmi zajímavě finančně ohodnocena a pracujte v příjemném prostředí pro odpovědného zaměstnavatele.
K tomu patří řada benefitů: až 29.000 Kč za doporučení nového kolegy, až 6000 Kč příspěvek na dopravu, 29.000 Kč příspěvek na přestěhování, vysoké věrnostní odměny, bezúročné půjčky, 25 dní dovolené, výkonnostní odměny, odměny při zaměstnaneckém výročí, předvánoční odměny 13. mzda, příspěvek na zdravotní prevenci, příspěvek při narození dítěte a mnoho dalšího.
Nezmeškejte tuto příležitost a zašlete nám Váš životopis a my Vás zkontaktujeme s dalšími informacemi.

- různorodou práci pro stabilního zaměstnavatele s širokou možností uplatnění
- velmi zajímavé finanční ohodnocení
- přátelský kolektiv
- až 5 týdnů dovolené
- vysoké věrnostní odměny
- příspěvek na dopravu
- příspěvek za přestěhování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/SOU elektrotechnického směru
- vyhláška 50
- aktivní přístup k práci
Kontaktní formulář
Mám zájem o Elektorúdržba - skvělá mzda, spousta benefitů

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924