20 let na českém trhu

Seřizovač i bez praxe - až 35 000 Kč/m + bonusy

Místo práce:
Tábor
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nezmeškejte skvělou příležitost stát se součástí úspěšné české společnosti, která je ve svém oboru světovým lídrem. Jste manuálně zručný/á a rád/a se učíte stále novým věcem?
Pracujte ve výrobě s robotickými prvky. Hledáme šikovné pracovníky, kteří se chtějí stále zdokonalovat a získávat nové znalosti a dovednosti.
Získejte příjmovou stabilitu a mnoho zaměstnaneckých benefitů (roční/čtvrtletní odměny, dotované stravování, odborné vzdělávání, zvýhodněné rodinné tarify a další)
Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Zašlete nám Váš životopis. Zručné kandidáty si rádi zaškolíme!

Náplň práce:
- nastavení automatizované linky
- obsluha linky
- technická podpora provozu
- motivující finanční ohodnocení
- práce v úspěšné české společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- dotované závodní stravování
- výhodné mobilní tarify pro členy rodiny
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání
- technické myšlení, přesnost, zodpovědnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Seřizovač i bez praxe - až 35 000 Kč/m + bonusy

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924