20 let na českém trhu

Vedení malého týmu ve výrobě, i bez praxe, bonusy

Místo práce:
Přerov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte vztah k technice a chcete pracovat v moderní, stabilní firmě v čistém prostředí, kde budete vést tříčlenný tým operátorů a seřizovat vstřikolisy? Chcete mít svozy zdarma, široké možnosti kariérního růstu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky jako je Jaguar, Audi, apod. Není třeba praxe, vše Vás rádi naučíme, pokud však navíc máte zkušenosti se vstřikolisy, čeká Vás ještě zajímavější mzda.

Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání!

A co bude vaším úkolem?
- seřizování vstřikolisů, výměna forem
- organizace a kontrola prac. činnosti malého týmu operátorů

Místo výkonu práce: Prostějov

- zajímavá mzda dle praxe, při nástupu až 33.500 Kč, postupně možnost růstu až na 41.000 Kč s příplatky
- stravenky 90 Kč
- flexipass 500 Kč/měsíc na volnočasové aktivity
- dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně
- dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %)
- vzdělávací kurzy
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
- svozy z Přerova, Prostějova zdarma
- pracovní oděvy
- sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- vztah k technice, přirozenou autoritu
Mám zájem o Vedení malého týmu ve výrobě, i bez praxe, bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503