20 let na českém trhu

Seřizovač výrobní linky - až 35.000 Kč - i bez praxe

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás práce se stroji nebo máte přímo vzdělání ve strojírenské oblasti? Pak možná hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta v Olomouci hledáme pracovníky na pozici Seřizovač výrobní linky. NEMÁTE PRAXI? NEVADÍ! – vše Vás naučíme, stačí pouze chuť pracovat.
Práce je organizována ve 3 směnném provozu, pracuje se na ranní (6-14 h), odpolední (14-22 h) a noční směny (22-6 h).
V případě oboustranné spokojenosti je možný přestup do kmenového stavu společnosti.
Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup co nejdříve!

Náplň práce:
- Nastavení a obsluha stroje
- Koordinace a dohled nad kolegy operátory
- Odpovědnost za výrobní proces
- Údržba stroje
- Zajímavé mzdové ohodnocení, po zapracování až 35.000 Kč
- Výkonové odměny, roční odměny
- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, multisport karta, drobné dárky, příspěvek na dopravu a další
- Výborná dopravní dostupnost
- Zaškolení
- Příjemné pracovní prostředí
- Příležitost pro profesní i osobní rozvoj
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- Ochotu učit se novým věcem
- Fyzickou zdatnost
Mám zájem o Seřizovač výrobní linky - až 35.000 Kč - i bez praxe

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
775 587 006