20 let na českém trhu

Práce ve výrobě či skladu - flexibilní směny

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
20 000 - 22 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodního klienta působícího v oblasti výroby elektroniky hledáme zaměstnance do výroby, případně do skladu v Černé za Bory. Nástup je realizován na základě dohody o pracovní činnosti. Po cca 2 - 3 měsících je možnost přestupu na hlavní pracovní poměr. Možnost je však i nastoupit rovnou na hlavní pracovní poměr.

Výroba:
- práce ve dvousměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední směny 14:00 - 22:00), případně ve třísměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední směny 14:00 - 22:00, noční směny 22:00 - 6:00) nebo v režimu 12hodinových směn (6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00)
- lehká manuální práce – manipulace s výrobky na výrobní lince, vybalování a zabalování výrobků na výrobní lince, lepení štítků dle pracovních instrukcí a následná vizuální kontrola materiálu

Sklad:
- práce ve dvousměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:15, odpolední směny 13:45 - 22:00)
- manipulace s výrobky ve skladu, štítkování, vyplňování skladových dokumentů; není potřeba mít oprávnění na ovládání VZV
- stabilní zaměstnání
- vhodné pro absolventy a osoby bez praxe
- sklad: 100 Kč/hod + měsíční prémie (až 3000 Kč)
- výroba: 110 Kč/hod + měsíční prémie (až 3000 Kč)
- stravenky za každou odpracovanou směnu
- nadstandardní příplatky za směny o víkendu
- nástup na dohodu o pracovní činnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- trestní bezúhonnost
- pečlivost
- spolehlivost
- flexibilita
Kontaktní formulář
Mám zájem o Práce ve výrobě či skladu - flexibilní směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011