20 let na českém trhu

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
50 000 - 100 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pracovní náplň:
- identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
- komunikace s výrobcem/dodavatelem
- spolupráce napříč firmou s marketingovým, obchodním a importním týmem
- analýzy trhu, monitoring konkurence
- tvorba rozpočtů, cenových a prodejních strategií
- analýzy prodejních dat a pravidelný reporting

- práci v mladém dynamickém kolektivu
- odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností se zajímavou prémiovou složkou
- po zapracování automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook
- flexibilní pracovní dobu
- řadu zaměstnaneckých benefitů
- program MultiSport
- stravenky
- slevy na firemní produkty
- výhodné tel. tarify pro rodinné příslušníky
– výhodné cestovní pojištění i pro rodinu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- prokazatelnou zkušenost na podobné pozici
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- komunikativní AJ na úrovni vedení obchodních jednání
- dobrá znalost práce s MS Office (Excel)
- analytické myšlení
- proaktivní přístup a schopnost se rychle adaptovat na změny, týmovost, zaměření na výsledek, ŘP B

Termín nástupu: začátek roku 2021

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313