20 let na českém trhu

Nenáročná práce ve voňavé výrobě, 1 směna, benefity

Místo práce:
Lanžhot
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a nenáročnou práci ve výrobě na jednu směnu? Chcete mít volné víkendy, možnost vybrat si začátek a konec pracovní doby a pracovat ve voňavém prostředí? Přidejte se do fajn týmu firmy, která vyrábí prací prášky a tělovou kosmetiku. Rádi Vás vše naučíme, praxe není potřeba! Práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud máte zkušenosti v údržbě nebo s VZV, máme i další, velmi zajímavé pozice s vysokým výdělkem!

Náplň práce (výroba):
- jednoduchá práce u linky (šroubování víček, míchání surovin, skládání krabic, apod.)

Náplň práce (skladník, údržbář):
- obsluha VZV, údržba strojů

Místo výkonu práce: Lanžhot

- práci jen na jednu směnu (7-15:30)
- volné víkendy
- stravenky 100 Kč/den
- výrobky zdarma
- firemní akce, pobyty
- zajímavá mzda dle šikovnosti
- vysoké prémie dle šikovnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost
Mám zájem o Nenáročná práce ve voňavé výrobě, 1 směna, benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019