20 let na českém trhu

Koordinátor výrobních procesů - zajímavá mzda

Místo práce:
Karviná
Platové ohodnocení:
30 000 - 36 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Využijte své dosavadní zkušenosti z vedení svěřených pracovníků ve výrobě a získejte stabilní zaměstnání. Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Mistr výroby, který se stane důležitou součástí společnosti.
Nevadí Vám práce ve směnném provozu a disponujete přirozenou autoritou? Nabízíme mnoho benefitů (příspěvek na stravné, docházkový bonus, benefit plust atd) a velmi dobré finanční ohodnocení.
Zašlete nám Váš životopis a získejte tak další informace.

Náplň práce:
- vedení výrobního týmu
- zajišťování technických a ekonomických parametrů
- vedení příslušné dokumentace
- stabilní zaměstnání
- týden dovolené navíc
- docházkový bonus 1000 Kč
- příspěvek na stravné
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- VŠ/SŠ vzdělání
- předchozí zkušenost na obdobné pozici
- ochota pracovat na směny
Kontaktní formulář
Mám zájem o Koordinátor výrobních procesů - zajímavá mzda

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924