20 let na českém trhu

HR specialista/ka v moderní firmě, fajn bonusy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi milá/ý, komunikativní a máš alespoň nějaké zkušenosti z HR? Láká Tě různorodá práce? Pak se připoj k našemu fajn týmu v moderní firmě, která pomáhá ostatním rozjíždějícím se společnostem, aby se prosadily na trhu! Hledáme pracovníky/ce se zaměřením na nábor nebo administrativu.

A co bude Tvým úkolem?
Náborář:
- organizování náborů a výběrových řízení
- komunikace s uchazeči o zaměstnání
- zadávání inzerátů na pracovní portály
- školení zaměstnanců
- organizování teambuildingových akcí

Administrativa:
- přijímání nových zaměstnanců a administrativa s tím související (smlouvy, bezpečnost, návštěva lékaře...),
- kontrola docházkového systému a zaměstnaneckých výkazů, tvorba reportů pro vedoucí oddělení
- tvorba mzdových podkladů pro účetní oddělení (mzdy, dovolené, nemocenské...),
- tvorba předávacích protokolů a následné předávání pracovních pomůcek,
- administrativní starost o zaměstnanecké benefity (stravenky, ActivePass...),
- uzavírání firemních partnerství v oblasti HR, komunikace s firemními partnery a následná péče o ně
- optimalizace personálních procesů a péče o atmosféru a pracovní prostředí firmy

Místo výkonu práce: Brno

- zajímavou mzdu s bonusy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- kartu ActivePass+ na volnočasové aktivity
- teambuildingy
- osobní a kariérní růst
- možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
- přátelský a veselý kolektiv
- možnost realizace vlastních nápadů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- komunikativnost
- alespoň částečné zkušenosti v personalistice
- základní orientace v Google prostředí (emaily, disk, apod.)
Kontaktní formulář
Mám zájem o HR specialista/ka v moderní firmě, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503