20 let na českém trhu

Fajn práce ve sladké výrobě - fajn benefity

Místo práce:
Trutnov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní práci v české společnosti, která nabízí svým zaměstnancům řadu benefitů? (dotované stravování, slevy na výrobky, příspěvek na penzijní připojištění)
Přidejte se do přátelského kolektivu firmy s dlouholetou tradicí. Pracoval/a jste již ve výrobním podniku? Jste manuálně zručný/á a fyzická zátěž Vám nevadí?
Není třeba praxe, vše Vás rádi naučíme.

Náplň práce:
- dodržování správné výrobní praxe
- plnění uložených úkolů
- dodržování kvality práce
- přátelské prostředí stabilní české společnosti
- možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
- možnost seberealizace
- dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
- možnost příspěvku na penzijní spoření
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- manuální zručnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce ve sladké výrobě - fajn benefity

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924