20 let na českém trhu

Elektro specialista - dobrá mzda, auto, perspektiva

Místo práce:
Ústí nad Labem
Platové ohodnocení:
35 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte změnu? Hledáte stabilní, dobře placenou práci ve stabilní a silné společnosti? Hledáte jistotu v této nejisté době?
Jste vyučený elektrikář s vyhláškou 50 a nejméně §6? Jste na správné adrese. Nabízíme zajímavou práci s mnoha benefity a perspektivou vlastního rozvoje a možného karierního
postupu. Nabízíme práci samostatnou a svobodnou kde vám stále nestojí někdo za zády, jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních.

Náplň práce:
- montáž elektrických zařízení
- pracovat budete ve dvoučlenném týmu
- montáže probíhají v HK kraji, takže bez nutnosti přespání mimo domov
- zázemí silné mezinárodní společnosti s možností zaměstnání až do důchodu
- dobré platové ohodnocení s perspektivou růstu, řadu prémií, věrnostních odměn a benefitů
- zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci
- kvalitní pracovní nástroje a vybavení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek zaměstnavatele na MultiSport kartu
- možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu (zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele)
- automobil i pro soukromé účely
... a mnoho dalších benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyhl. 50/78 Sb. min. §6
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- flexibilitu, aktivní přístup k práci
- manuální zručnost
- ochotu intenzivně pracovat na svém sebevzdělání
Mám zájem o Elektro specialista - dobrá mzda, auto, perspektiva

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313