20 let na českém trhu

Příjemná brigáda ve výrobě - ranní i odpolední směny

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
100 - 115 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Do konce roku 2020 hledáme brigádníky na výpomoc do výroby v Černé za Bory. Pracuje se ve dvousměnném provozu (ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední směny 14:00 - 22:00). Možnost je případně také pouze odpoledních směn. Požadujeme pravidelnou docházku po celou dobu trvání brigády 5x týdně ve všední dny.
Náplní práce je obsluha stroje na potisk klávesnic, pohledová kontrola výrobků.
- krátkodobá brigáda s možností dlouhodobé spolupráce
- stravenky za každou odpracovanou směnu
- nadstandardní příplatky za směny o víkendu
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost
- pravidelnou docházku
Mám zájem o Příjemná brigáda ve výrobě - ranní i odpolední směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011