20 let na českém trhu

Různorodá práce ve výrobě PŘÍMO DO KMENE, fajn bonusy

Místo práce:
Louny
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Láká Vás stabilní práce ve výrobě (NIKOLI U PÁSU!), žádný stereotyp, kde si můžete dobře vydělat a získat spoustu zajímavých benefitů včetně ročního bonusu až 14.000 Kč navíc, příspěvku na dopravu a dalších? Chcete mít možnost přesčasů za vysoké příplatky? Pak se přidejte do fajn týmu firmy, která je světovým výrobcem ocelových drátů a lan. Nástup je možný ihned přímo do KMENOVÉHO stavu, nejedná se o agenturní zaměstnávání! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyzická náročnost).

Náplň práce:
- Výroba patních kordů a lanek do pneumatik
- Obsluha, popř. seřízení výrobních strojů

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle u Žatce
- mzdu po zapracování až 25.300 Kč, po získání kvalifikace až 27.300 Kč + čtvrtletní prémie za docházku 4000 Kč
- roční bonus až 14.000 Kč navíc ke mzdě!
- příspěvek na dopravu dle počtu km (až 1125 Kč/měsíc)
- po zapracování možnost získání kvalifikačního bonusu 2000 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 150 Kč
- tři placené přestávky/směna
- možnost dobře placených přesčasů
- možnost využívání svozové dopravy z Mostu, Litvínova, Chomutova, Žatce, Loun...
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 h směny, krátký/dlouhý týden)
Mám zájem o Různorodá práce ve výrobě PŘÍMO DO KMENE, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka
Telefon:
731 682 279