20 let na českém trhu

SPRÁVCE ELEKTRO ZAŘÍZENÍ

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
40 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte elektro vzdělání a cit pro detail? Chcete mít zodpovědnou a SAMOSTATNOU pozici, podílet se na nových řešeních a vidět za sebou výsledky své práce?
Chcete pracovat v moderním prostředí a mít dobré pracovní zázemí?

Náplň práce:
- přejímka, dohled a správa elektro zařízení (spínací stanice, rozvodny, šínovod, kabelové rozvody, transformátory, diesel agregáty, osvětlení)
- dohled nad řešením mimořádných havarijních stavů
- rozvoj a rozšiřování energetických sítí a elektrických zařízení
- administrativa a evidence související s provozem el. zařízení
- flexibilní pracovní dobu
- velmi dobré platové podmínky, nástupní plat dle zkušeností od 36 do 47 tisíc, po zkušební době 50 až 60 tisíc
- další finanční bonusy, příplatky a prémie
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- smysluplnou a zajímavou práci s možností kariérního růstu
- další vzdělávání formou školení a kurzů
- možnost bezúročné půjčky
- penzijní připojištění
- notebook a mobilní telefon
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- pracovní smlouvu na dobu NEurčitou
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ nebo VŠ v oboru elektro
- platná vyhláška č. 50 min. §6
- zkušenost v oblasti správy elektro zařízení
- MS Office, SAP je výhodou
- výhodou je AJ nebo NJ
- ŘP B
- orientace v elektrotechnických schématech
- strategické myšlení a koncepční pohled na věc

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313