20 let na českém trhu

Fajn práce i bez praxe -nadstandardní benefity i mzda

Místo práce:
Hustopeče
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete dělat jednoduchou a nemonotónní práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných a velmi dobře placených přesčasů a 5 týdnů dovolené? Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará a nabízí jim spoustu benefitů včetně 13.platu? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových výrobců spojovacích komponentů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme!

Nástup možný ihned či dle domluvy každý týden!

A co bude Vaším úkolem?
- Jednoduchá ruční výroba
- Obsluha strojů

Místo výkonu práce: Hustopeče
- profesionální zaškolení
- zajímavou mzdu s docházkovým bonusem
- 13. plat v podobě ročního bonusu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvkové stravování – oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč ve výborné kantýně
- příspěvek na penzijní připojištění, sport nebo kulturu
- zvýhodněné mobilní tarify
- očkování proti chřipce zdarma
- firemní akce pro zaměstnance
- odměny za doporučení zaměstnance
- narozeninové obědy
- ovocné dny
- poukázky na praní
- měsíční odměny
- nadstandardně placené přesčasy a víkendy
- iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat v třísměnném provozu (5:45 - 13:45, 13:45 - 21:45, 21:45 - 5:45)
- manuální zručnost
Mám zájem o Fajn práce i bez praxe -nadstandardní benefity i mzda

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019