20 let na českém trhu

Fajn dlouhodobá a flexibilní brigáda ve výrobě

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta se sídlem v Brně hledáme zručné brigádníky do výroby na dlouhodobou spolupráci (alespoň 2-3 měsíce). Náplní práce je obsluha lisovacího stroje, opracovávání plastových výlisků, jejich kompletace a balení.

Nabízíme stabilní a pravidelnou brigádu s možností získání praxe a fajn přivýdělku. Požadujeme docházku alespoň 2-3x týdně.

Místo výkonu práce: Brno-Slatina
Směny: ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) od pondělí do pátku

Nástup možný IHNED.
– mzdové ohodnocení 120 Kč/hod.
– možnost volby směn
– pravidelnou a dlouhodobou brigádu
– možnost dřívější výplaty na základě předchozí domluvy
– získání praxe v oboru
– fajn kolektiv

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
– věk nad 18 let
– fyzickou zdatnost, manuální zručnost
– pravidelnou a dlouhodobou docházku (minimálně 2-3 směny/týden)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn dlouhodobá a flexibilní brigáda ve výrobě

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017