20 let na českém trhu

Písemná evidence objednávek - krátkodobá brigáda

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
100 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Nabízíme nenáročnou brigádu na zákaznickém oddělení e-shopu sídlícího v Černé za Bory. Náplní práce je příjem telefonických objednávek a jejich zapisování do předtištěného formuláře. Pracovat budete v příjemném prostředí call centra, ale NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ!

Brigáda bude probíhat na směnu 8-16,30 hod ve dnech 18.,19.,20.,23.,24.11. a odpracovat můžete dle domluvy jen dny, které Vám budou vyhovovat. Pozice je vhodná pro studenty, aktivní důchodce, uchazeče v evidenci na ÚP, rodiče na rodičovské dovolené či jako přivýdělek ke stávajícímu zaměstnání.

- práci v příjemném kolektivu
- mzdu 100 Kč/hod
- dobrou dostupnost na pracoviště
- možnost volby směn
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- příjemný mluvený projev
- komunikativnost
- spolehlivost
Mám zájem o Písemná evidence objednávek - krátkodobá brigáda

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011