20 let na českém trhu

Production specialist POS

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní firmu se špičkovým technologickým zázemím zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů hledáme do oddělení Produkce kolegu/kolegyni na pozici Production specialist/Produkční.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za proces zakázek od zadání po dodání
- Koordinace zakázek s ohledem na plán výroby, určování priorit, překládání zakázek do výroby - na konkrétní stroje
- Částečné zastřešení kalkulací zakázek čí jejich kontrola, hlídání termínů
- Úzká spolupráce s oddělením designérů, konstruktérů a výrobou
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností (fix + bonusy)
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Různorodou práci
- Firemní kantýna

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ technického/polygrafického zaměření
- Znalost POS a jejich výroby výhodou
- Flexibilitu a samostatnost
- Ochotu pracovat ve 2- směnném provozu (6-14 a 14-22 hod)

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531