20 let na českém trhu

Provozní elektrikář - údržba

Místo práce:
Most
Platové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste elektrikář s vyhláškou 50 §6? Nabízíme zajímavou, rozmanitou a dobře placenou práci.
Mnoho příplatků, benefitů, prémií, dovolené navíc a dalších požitků, kvůli kterým budete do práce chodit mnohem raději.

Náplň práce:
- kompletní zaučení pro opravy a údržbu elektrických a elektronických zařízení, které jsou součástí výrobních strojů a linek
- po zaučení budete mít společně se služebně zkušenějším kolegou na starosti dohled nad hladkým chodem zařízení ve výrobě po elektromechanické stránce
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- přátelskou atmosféru
- periodické finanční bonusy k výplatě
- výkonostní prémie
- pravidelné roční navyšování mzdy
- 5 týdnů dovolené
- 13.plat
- Kafeterie - program Benefit plus
- bezplatné jazykové kurzy
- možnost profesního růstu a vzdělávání
- stravenky, příspěvek na dopravu, sickdays a řadu dalších benefitů
- čisté, moderní a příjemné pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti s opravou a údržbou elektrických a elektromechanických částí výrobních strojů a linek
- vyhláška 50 §6 a vyšší
- zájem o další vzdělávání v oboru elektromechaniky
- aktivní přístup k práci

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313