20 let na českém trhu

Back office manažer/ka s angličtinou, super benefity

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chtěla/a byste vést tým asistentů/tek a umíte perfektně anglicky? Orientujete se v Google prostředí? Pak nám o sobě určitě dejte vědět a staňte se součástí mezinárodní společnosti, která pomáhá firmám prosadit se na trhu v různých oblastech! Budete mít široké možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů!

Náplň práce:
- vedení týmu odborných asistentů/asistentek
- zodpovědnost za výsledky týmu, dodržování termínů a plnění cílů, tvorba reportů
- školení nových i stávajících produktů
- kontrola, popř. evidence smluvní dokumentace v angličtině (firemní smlouvy, potvrzení, výpisy,...)
- kontrola práce s firemním klientským systémem (CRM je v českém jazyce)
- dosledování telefonické a e-mailové komunikace v anglickém jazyce s obchodníky, firemními partnery a klienty (za účelem tvorby smluv pro investory)

Místo výkonu práce: Brno

- zajímavou mzdu dle praxe a domluvy
- flexibilní prac. dobu
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- kartu ActivePass+ na volnočasové aktivity
- teambuildingy
- osobní a kariérní růst
- možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
- přátelský a veselý kolektiv
- možnost realizace vlastních nápadů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- angličtinu na skvělé úrovni - C2, nebo rodilý/á mluvčí
- vynikající znalost psané i mluvené češtiny
- umět pracovat v Google prostředí: e-mail, disk, textové dokumenty a tabulky, kalendář, formuláře, prezentace,
- zkušenosti se sepisováním smluv (orientace v tomto prostředí)
Mám zájem o Back office manažer/ka s angličtinou, super benefity

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503