20 let na českém trhu

Fajn práce ve výrobě plastů - 2 směny, volné víkendy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Staňte se součástí společnosti jejíž úspěchy sahají jak do Velké Británie, tak i k zákazníků po celé západní Evropě. Hlavní specializací je výroba plastových komponentů do různých odvětví (zdravotnictví, automobilový i světelný průmysl apod.).
Nechcete pracovat v pásové výrobě? Pak se přidejte do přátelského kolektivu, kde hledáme kandidáty do ODDĚLENÍ MONTÁŽE A BALENÍ.
Máte zkušenost z montáže? Nebo jste zručný absolvent? Zašlete nám Váš životopis.
Nástup možný ihned.

Výkon práce: Brno

Náplň práce
- montáž výrobků
- balení a příprava distribuce výrobků
- motivující platové ohodnocení, nadstandardní ohodnocení přesčasů
- práci se zkušenými kolegy v přátelském prostředí
- dotované obědy v areálu nebo stravenky
- 5 týdnů dovolené
- nákupní poukázka v období Vánoc
- nápoje pro zaměstnance zdarma
- nástup ihned
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU/SŠ
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Mám zájem o Fajn práce ve výrobě plastů - 2 směny, volné víkendy

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924