20 let na českém trhu

Řidič vnitropodnikové dopravy, až 29.500 Kč, bonusy

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete přestat trávit spoustu času na pracovních cestách, mít konečně čas na rodinu a volno o víkendech? Chcete jezdit v bezpečném firemním prostředí a pracovat pro stabilní mezinárodní logistickou společnost s pravidelnými směnami? Pak nás určitě kontaktujte, čeká Vás kromě zajímavé mzdy i spousta benefitů, např. 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího! Stačí mít řidičák na C+E.

Náplň práce:
• manipulování návěsů pro vykládku a nakládku zboží v areálu firmy s použitím radiofrekvenční technologie RFID
• příprava návěsů na vykládku či nakládku
• rozplachtování, zaplachtování
• pravidelná kontrola technického stavu svěřené techniky

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína
- zajímavou mzdu až 29.500 Kč po zapracování
- příspěvek na dopravu
- dopravní spojení z Kolína na všechny směny
- 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 týdnů dovolené
- možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
- vitamínové balíčky, očkování, kávu zdarma na pracovišti
- volnočasové aktivity pro rodiny (dětské dny, apod.)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxe sk. C+E, alespoň propadlý průkaz
- spolehlivost, pozornost, pečlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:25, 15:30-23:55)

Mám zájem o Řidič vnitropodnikové dopravy, až 29.500 Kč, bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503