20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě – i pro absolventy

Místo práce:
Šternberk
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Hledáme do týmu šikovné a manuálně zručné kolegy na obsluhu CNC frézky a CNC pily. Není třeba praxe, stačí vyučení v technickém oboru (ideálně strojírenství) a chuť se naučit na CNC stroji pracovat. Rádi Vás zaškolíme.
Místo výkonu práce: Břidličná

Náplň práce:
- Samostatně ovládat CNC stroj – frézka nebo pila (nastavování, seřizování)
- Provádět jeho pravidelnou základní údržbu
- Měření dílenskými měřidly apod.
- Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti od zkušeností
- 25 dní dovolení
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
- Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs)
- Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
- Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
- Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
- Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vyučení v technickém oboru (ideálně strojírenství)
- Orientace v technické dokumentaci
- Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
- Ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě – i pro absolventy

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531